ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ НА ПЛИН ВО ПЛИНСКИ ШИШИЊА

472,00 ден.   Спореди

Покажува, колку гас останува во садот. Се мести на надворешната страна од садот, некаде на средина на шишето


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Покажува, колку гас останува во садот. Се мести на надворешната страна од садот, некаде на средина на шишето

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка