ИНВЕРТОР PI 100-12 USB

2.950,00 ден.   Спореди

Со 100 W постојана моќност овој суперлесен и погоден инвертор Ви овозможува употреба на електричните уреди и при патувања. Преку дополнителниот USB-излез може да бидат полнети и користени и помали USB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со 100 W постојана моќност овој суперлесен и погоден инвертор Ви овозможува употреба на електричните уреди и при патувања. Преку дополнителниот USB-излез може да бидат полнети и користени и помали USB-потошувач како на пр. MP3-плеери, навигациони системи итн. Бесшумно работење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка