ИНВЕРТОР NPI-150-24

3.577,00 ден.   Спореди

Овoj инвертор од 24 V еднакoв напон произведува синусен-променлив напон и дозволува поврзување на различни потрошувачи на енергија од 230 V во брод, моторни возила, соларни уреди во домовите или викен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.577,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овoj инвертор од 24 V еднакoв напон произведува синусен-променлив напон и дозволува поврзување на различни потрошувачи на енергија од 230 V во брод, моторни возила, соларни уреди во домовите или викендиците. Широкоопфатните безбедносни мерки штитат од оштетување или уништување како на инверторот, така и на поврзаните потрошувачи.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка