Инвертер 5500VA Pure Sine, DC 48V, AC 220, 50Hz квалитетен инвертер со вграден трансформатор

39.600,00 ден.   Спореди

Инвертер 5500VA Pure Sine, DC 48V, AC 220, 50Hz квалитетен инвертер со вграден трансформатор (погоден за поголеми потрошачи кои користат електричен мотор како на пример фрижидери, бушалици, мешалици, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 39.600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Инвертер 5500VA Pure Sine, DC 48V, AC 220, 50Hz квалитетен инвертер со вграден трансформатор (погоден за поголеми потрошачи кои користат електричен мотор како на пример фрижидери, бушалици, мешалици, климатизери, бојлери и др.).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка