Илустрирана кратка историја на времето
Илустрирана кратка историја на времето

Илустрирана кратка историја на времето

1.400,00 ден.   Спореди

Во ова ажурирано, проширено и илустрирано издание на прочуеното дело, професорот Стивен Хокинг ги претставува најновите достигнувања во областа на големата експлозија, црвојадините, црните јами, од ко...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 1.400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во ова ажурирано, проширено и илустрирано издание на прочуеното дело, професорот Стивен Хокинг ги претставува најновите достигнувања во областа на големата експлозија, црвојадините, црните јами, од кои многу токму тој ги предвидел.Повеќе од 150 одлични илустрации во боја се направени специјално за оваа цел, со компјутерски слики на три и четиридимензионални претстави кои му помагаат на читателот да го разбере она што стана митска слика на нашиот век.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка