ИЗОЛИРАНА ТЕСТ-ГЛАВА

1.357,00 ден.   Спореди

Делбен однос 10:1 0 - 60 MHz 10:1/1:1 делбен однос∙Спектар на фрекфенција до 60 MHz (10:1) ∙Мерна волтажа 600 V/DC или AC макс. терет∙CAT II 600 V.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Делбен однос 10:1 0 - 60 MHz 10:1/1:1 делбен однос∙Спектар на фрекфенција до 60 MHz (10:1) ∙Мерна волтажа 600 V/DC или AC макс. терет∙CAT II 600 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка