Изгрејсонце на љубовта

420,00 ден.   Спореди

Книгата ,,Изгрејсонце на љубовта“ -произлезена од личните чувства и книжевната инспирација на авторот. Спој на астрологијата и филозофијата во љубовна поезија. Насловот на книгата ги антиципира вредно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 420,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Книгата ,,Изгрејсонце на љубовта“ -произлезена од личните чувства и книжевната инспирација на авторот. Спој на астрологијата и филозофијата во љубовна поезија. Насловот на книгата ги антиципира вредностите на надежта, верата и љубовта, како синоними на светлината (астрологијата), мудроста (филозофијата) и душевноста (љубовната поезија).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка