Извор на мудроста или правила за животот

200,00 ден.   Спореди

Ова е извонредна книга пишувана по нарачка на францускиот кралски двор. Според неа се воспитувале француските благородници.
Ова е извонредна книга пишувана по нарачка на францускиот кралски двор...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е извонредна книга пишувана по нарачка на францускиот кралски двор. Според неа се воспитувале француските благородници.
Ова е извонредна книга пишувана по нарачка на францускиот кралски двор. Според неа се воспитувале француските благородници. Претставува збирка од триста епиграми којашто и денес, 354 години по нејзиното објавување не изгубила ништо од својата актуелност.
Каква мудрост ќе извлечеме од нашево време?

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи