Идиот

Идиот

290,00 ден.   Спореди

„Доста занеси, време е и на разумот да му послужиме. И сето ова, сето ова странство, и сите ние во странство, сме само фантазија... спомнете си го мојот збор, самиот ќе видите!“ – завршила таа речиси ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Доста занеси, време е и на разумот да му послужиме. И сето ова, сето ова странство, и сите ние во странство, сме само фантазија... спомнете си го мојот збор, самиот ќе видите!“ – завршила таа речиси луто разделувајќи се со Евгениј Павлович.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка