Идентитет

Идентитет

290,00 ден.   Спореди

Идентитет е еден од поновите романи на Кундера, објавен во 1997 на француски јазик.Тој претставува интересна анализа на еден пар, на идентитетот на мажот и жената и се занимава со прашањето колку е мо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идентитет е еден од поновите романи на Кундера, објавен во 1997 на француски јазик.Тој претставува интересна анализа на еден пар, на идентитетот на мажот и жената и се занимава со прашањето колку е можна неговата промена во одредени услови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка