Игра со стаклени монистра
Игра со стаклени монистра
Игра со стаклени монистра

Игра со стаклени монистра

590,00 ден.   Спореди

Во „Игра на стаклените монистра“ е нагласена идејата дека секој човек мора да оди по својот пат, секој мора да ја следи својата судбинска трага чекор по чекор. Патот до Вистината е особен за секого. Н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во „Игра на стаклените монистра“ е нагласена идејата дека секој човек мора да оди по својот пат, секој мора да ја следи својата судбинска трага чекор по чекор. Патот до Вистината е особен за секого. Не постојат општи пристапи. Тоа е изразено и во авторовата убеденост дека не постои едно определено учење. Всушност, Вистината треба да се живее, а не да се поучува.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи