Зоки Поки - Оливера Николова

110,00 ден.   Спореди

Издавач: Просветно дело Автор: Оливера Николова   Зоки Поки не е разбојник, не е ни гусар, ни Индијанец, Зоки Поки не е ни циркуски кловн, ни фудбалер, ни седмоглаво чудовиште, ни волшебник, ни риб...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 110,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Просветно дело Автор: Оливера Николова   Зоки Поки не е разбојник, не е ни гусар, ни Индијанец, Зоки Поки не е ни циркуски кловн, ни фудбалер, ни седмоглаво чудовиште, ни волшебник, ни риба, а сепак има необично име. Тоа име му го стави една Лидија. Всушност Зоки Поки е едно палаво дете кое ќе го запознаете во текот на читањето на лектирата...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка