Зима

658,00 ден.   Спореди

Овој постер, кој е едностран и е со големина од 90х50 см, претставува нагледно средство по предметот Запознавање на природата и општеството, може да се користи во основните училишта и за домашна употр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 658,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој постер, кој е едностран и е со големина од 90х50 см, претставува нагледно средство по предметот Запознавање на природата и општеството, може да се користи во основните училишта и за домашна употреба. Претставува визуелно помагало преку кое помалите учениците можат подобро да се запознаат со годишното време Зима.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка