Зелено ланче од разнобојни каменчиња

299,00 ден.   Спореди

Слатко зелено ланче сотавено од прекрасни нијанси на зелени каменчиња декорирани со цветчиња и дезени во пролетни бои.
Димензии:
Должина - 35 см.
Без никел
(Дадената должина от...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Слатко зелено ланче сотавено од прекрасни нијанси на зелени каменчиња декорирани со цветчиња и дезени во пролетни бои.
Димензии:
Должина - 35 см.
Без никел
(Дадената должина отсликува колку е долго ланчето кога ќе се стави на врат.)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка