Здолниште со карнери

799,00 ден.   Спореди

Интересно памучно здолниште во тегет варијанта во карнери од надворечната страна на колковите.
Димензии:
Обем на половина - 70 см.
Обем на колкови - 80 см.
Должина на здолниште...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 799,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Интересно памучно здолниште во тегет варијанта во карнери од надворечната страна на колковите.
Димензии:
Обем на половина - 70 см.
Обем на колкови - 80 см.
Должина на здолниште - 33 см.
Мерено според големина: Стандард
Пропорциите на моделот се: 84/74/98
Моделот е висок 176 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи