ЗВУЧНИЦИ SPEAKA 75/90

767,00 ден.   Спореди

Првокласната серија звучници SpeaKa е позната по високиот квалитет и перформанс. Шасијата е зацврстена со метален обрач, а помошните носачи се изработени од алуминиум што овозможува издржливост на вис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Првокласната серија звучници SpeaKa е позната по високиот квалитет и перформанс. Шасијата е зацврстена со метален обрач, а помошните носачи се изработени од алуминиум што овозможува издржливост на високи температури.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка