Звучници MS BLUR 2.0, 6WAT, USB

350,00 ден.   Спореди

SPEAKERS MS BLUR 2.0, 6W, USB. Блур, звучници со необичен дизајн, мозат идеално да се вклопат во модерни канцеларии . Напојувањ имаат преку УСБ и нема да ви треба додатен приклучок.
Гаранција: 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 350,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SPEAKERS MS BLUR 2.0, 6W, USB. Блур, звучници со необичен дизајн, мозат идеално да се вклопат во модерни канцеларии . Напојувањ имаат преку УСБ и нема да ви треба додатен приклучок.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка