ЗВУЧНИЦИ MAGNAT MONITOR SUPREME 800-ЦРНИ

22.420,00 ден.   Спореди

За љубителите на HiFi! Овој производ е резултат на долготрајна работа во модерната технологија. Шасијата има цврсти метални корпи, силен магнетен драјв и мембрани. За да се насочат звучните сигнали пр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 22.420,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За љубителите на HiFi! Овој производ е резултат на долготрајна работа во модерната технологија. Шасијата има цврсти метални корпи, силен магнетен драјв и мембрани. За да се насочат звучните сигнали правилно, постои филтер за поделба на фреквенција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка