Звучници Dell AX510PA 2.0 Speaker System - 10 W RMS. AX510PA FLAT PANEL STEREO SOUND BAR

1.440,00 ден.   Спореди

Dell AX510PA 2.0 Speaker System - 10 W RMS. AX510PA FLAT PANEL STEREO SOUND BAR DISPKR.The Dell AX510PA SoundBar is compatible only with Dell Entry Monitors and comes with a separate power adapter. Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.440,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dell AX510PA 2.0 Speaker System - 10 W RMS. AX510PA FLAT PANEL STEREO SOUND BAR DISPKR.The Dell AX510PA SoundBar is compatible only with Dell Entry Monitors and comes with a separate power adapter.
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка