ЗВУЧНИЦИ ЗА САУНА FRS 10 WP 8 OHM, ЦРНИ

3.953,00 ден.   Спореди

Со долгорочна отпорност на временските услови е најсоодветен за сауни, базени, надворешна употреба, т.е. како вграден звучник за бродови, чамци и отворени возила. 10 см конусен звучник со стаклена мем...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.953,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со долгорочна отпорност на временските услови е најсоодветен за сауни, базени, надворешна употреба, т.е. како вграден звучник за бродови, чамци и отворени возила. 10 см конусен звучник со стаклена мембрана, пластична корпа и решетка. Балансирана фреквенција, високи перформанси и добра изведба на средни и високи тонови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка