ЗВУЧНИК SPEAKA 10/40

590,00 ден.   Спореди

Звучниците SpeaKa се со висок квалитет и опремени се со челично лежиште. Алуминиумските спроводници на звук овозможуваат термална стабилност. Лежиштата на Speaka се секогаш прва класа, и кога ги корис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Звучниците SpeaKa се со висок квалитет и опремени се со челично лежиште. Алуминиумските спроводници на звук овозможуваат термална стабилност. Лежиштата на Speaka се секогаш прва класа, и кога ги користите како замена и како декорација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка