ЗВУЧНИК PIONEER TSG1013I 3-КАНАЛЕН

3.009,00 ден.   Спореди

Ја подобривме нашата серија TS G со инженирање на звукот и го добивме следниов резултат: висококвалитетен звук за ниска цена. Едноставно инсталирање: на рамниот дел и отворите за штрафови, звучникот T...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ја подобривме нашата серија TS G со инженирање на звукот и го добивме следниов резултат: висококвалитетен звук за ниска цена. Едноставно инсталирање: на рамниот дел и отворите за штрафови, звучникот TS-G се вградува многу едноставно во сите возила.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка