ЗВУЧНИК - ТОПКА - СИНА

1.298,00 ден.   Спореди

Звучник - топка со еластична средина. Со мало завртување може да се отвори и растегне при што овозможува озвучување во 360° агол. По користење само затворете ја.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Звучник - топка со еластична средина. Со мало завртување може да се отвори и растегне при што овозможува озвучување во 360° агол. По користење само затворете ја.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка