ЗВУЧЕН СИСТЕМ ЗА ПАРКИРАЊЕ

2.537,00 ден.   Спореди

Обратен паркинг систем со 4 ултразвучни сензори. Пречките се откриваат, се претвараат во електрични сигнали и се пренесуваат на централната процесорска единица (CPU) преку радио предаватели. Возачот д...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обратен паркинг систем со 4 ултразвучни сензори. Пречките се откриваат, се претвараат во електрични сигнали и се пренесуваат на централната процесорска единица (CPU) преку радио предаватели. Возачот добива информации за оддалеченост за пречка преку аудио сигнали. Системот се активира со ставање во рикверц.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка