ЗАШТИТНИК ОД НЕЧИСТОТИЈА

1.003,00 ден.   Спореди

Магнетен прицврстувач. Заштитува при сервисни работи на вашето возило. Магнетско прицврстување. Брзо и едноставно се монтира.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.003,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Магнетен прицврстувач. Заштитува при сервисни работи на вашето возило. Магнетско прицврстување. Брзо и едноставно се монтира.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка