ЗАШТИТНИК ОД МУВИ TESA COMFORT 2 Х 0, 65 Х 2,2

1.770,00 ден.   Спореди

Обезбедува ефективна заштита од инсекти и со широко отворена врата. Лесно се монтира со лепенка. Може брзо и лесно да се прилагоди на секоја големина. Вратата лесно се отвора и затвора. Може да се отс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.770,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Обезбедува ефективна заштита од инсекти и со широко отворена врата. Лесно се монтира со лепенка. Може брзо и лесно да се прилагоди на секоја големина. Вратата лесно се отвора и затвора. Може да се отстрани без да остави трага. УВ-отпорни. Се мие на 30 °C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка