ЗАШТИТНИК ОД ЗАМРЗНУВАЊЕ 500 W

2.183,00 ден.   Спореди

Идеална заштита на објекти чувствителни на мраз, како што се водени цевки, тоалети, мали оранжерии, каравани, животински засолништа и електрична и електронска опрема во кабинети. Континуирано прилагод...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална заштита на објекти чувствителни на мраз, како што се водени цевки, тоалети, мали оранжерии, каравани, животински засолништа и електрична и електронска опрема во кабинети. Континуирано прилагодлив собен термостат автоматски се префрла во температурен опсег од 5 до +30 °C.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка