ЗАШТИТНИК ЗА СЕДИШТЕ

1.180,00 ден.   Спореди

Наменет и за возила со странични перничиња Го штити седиштето од дејство на прашина при сервисирање (на пр. масло, рѓа, прашина, бензин). Универзално одговара за седишта со заштитник за глава. Наменет...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наменет и за возила со странични перничиња Го штити седиштето од дејство на прашина при сервисирање (на пр. масло, рѓа, прашина, бензин). Универзално одговара за седишта со заштитник за глава. Наменет е и за возила со странични воздушни перничиња.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка