ЗАШТИТНА ЦЕВКА- ЦРНА

354,00 ден.   Спореди

Едноставна и ефикасна заштита од глодари, за автомобилски кабли, гумени и пластични црева. Отпорна на киселина, нафта и масло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 354,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставна и ефикасна заштита од глодари, за автомобилски кабли, гумени и пластични црева. Отпорна на киселина, нафта и масло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка