ЗАШТИТНА ЦЕВКА ЗА КАБЕЛ

472,00 ден.   Спореди

Едноставна заштита од физичко оштетување на кабли за стартување на автомобил или за пластични црева. Отпорна на киселини, гориво и масло.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставна заштита од физичко оштетување на кабли за стартување на автомобил или за пластични црева. Отпорна на киселини, гориво и масло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка