ЗАШТИТНА ПРЕКРИВКА ЗА ГУМИ (4)

856,00 ден.   Спореди

Сет од 4 заштитни прекривки кои ги чуваат чисти и сигурни автомобилските гуми при транспорт. Одговараат на сите типови гуми.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 856,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сет од 4 заштитни прекривки кои ги чуваат чисти и сигурни автомобилските гуми при транспорт. Одговараат на сите типови гуми.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 7 години

од Ненајавен корисник

Дaли мoже дa се купи сaмo еднa?