ЗАШТИТНА ПОДЛОГА ОД ПЕНА

590,00 ден.   Спореди

Оваа подлога од пена може да ја исечете во каква било форма и да ја ставите како заштита на местата каде што чувате деликатна опрема.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа подлога од пена може да ја исечете во каква било форма и да ја ставите како заштита на местата каде што чувате деликатна опрема.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка