ЗАШТИТНА ОБЛОГА ЗА БАГАЖ

3.658,00 ден.   Спореди

Заштита на Вашиот багажен простор. Го штити багажниот простор од прљавштини и влакна од животни. Се состои од отпорен полиамид и може едноставно да се чисти. Индивидуално формирачки облик кој се вклоп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштита на Вашиот багажен простор. Го штити багажниот простор од прљавштини и влакна од животни. Се состои од отпорен полиамид и може едноставно да се чисти. Индивидуално формирачки облик кој се вклопува во скоро секое возило и може добро да се прицврсти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка