Заштитна капа за батерии 2/3 A -црни

59,00 ден.   Спореди

Идеално за заштита од топлина на лемените батериски пакувања


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеално за заштита од топлина на лемените батериски пакувања

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка