ЗАШТИТЕН КАБЕЛ ПРОТИВ КРАЖБА НА ЛАПТОП

590,00 ден.   Спореди

Заштитете го Вашиот лаптоп од кражба! Кабелот Hama со должина до 1.8 m се монтира лесно и има два резервни клуча. Поставете го челичниот кабел околу цврст предмет и ставете го клучот за блокирање во ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 590,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитете го Вашиот лаптоп од кражба! Кабелот Hama со должина до 1.8 m се монтира лесно и има два резервни клуча. Поставете го челичниот кабел околу цврст предмет и ставете го клучот за блокирање во преносниот компјутер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка