Заштитен и сјаен восок за возила

550,00 ден.   Спореди

Заштитува и дава прекрасен сјај на сите видови на боја за сите видови на возила. Формулата содржи полирачки агенси со Carnauba восок кои нежно ги отстрануваат сите загадувачи до прекрасен сјај и зашти...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 550,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитува и дава прекрасен сјај на сите видови на боја за сите видови на возила. Формулата содржи полирачки агенси со Carnauba восок кои нежно ги отстрануваат сите загадувачи до прекрасен сјај и заштита. Начин на употреба:
1. Користете го на ладна, чиста и сува површина.
2. Добро протресете ја боцата.
3. Нанесете од производот на чиста крпа и раширете го по површината со кружни движења, а на некои места користете и поцврст притисок каде што има мали гребнатини или кружни траги.
4. Оставете да исуши додека малку замагли.
5. Со нежен стисок пребришете со чиста и мека крпа. ВНИМАНИЕ: Да не се користи на директна сончева светлина или доколку површината е топла на допир. Да не се користи доколку е оштетен лакот. Да се чува вон дофат од деца. Доколку се проголта, веднаш да се побара медицинска помош и да се покаже етикетата или пакувањето. Не предизвикувајте повраќање. Датум на производство: втиснат на производот
Рок на употреба: неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка