ЗАШТИТЕН ВРВ-КЛЕШТИ KLEPS 250- ЦРВЕН

649,00 ден.   Спореди

Заштитен врв-клешти за лабораториски клешти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Заштитен врв-клешти за лабораториски клешти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка