ЗАШТИТА НА АКУМУЛАТОР SE 135, 2 W

ЗАШТИТА НА АКУМУЛАТОР SE 135, 2 W

3.776,00 ден.   Спореди

Спречете ги проблемите при стартување на акумулаторот по подолга пауза, како на пример по одмор или по зимување. Едноставно, наместете ја соларната заштита на акумулаторот зад шофершајбната и приклуче...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Спречете ги проблемите при стартување на акумулаторот по подолга пауза, како на пример по одмор или по зимување. Едноставно, наместете ја соларната заштита на акумулаторот зад шофершајбната и приклучете ја во автомобилската запалка. Функционира и при облачно време.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка