ЗАСИЛУВАЧ RAVELAND XCA-1002

8.260,00 ден.   Спореди

Квалитетен производ за ниската цена! Оваа серија на квалитет поседува сето она што удира во срцето на еден Hi-fi – ентузијаст за автомобили. Топ технологија, поврзана со висока комфорност. Големата а...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.260,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Квалитетен производ за ниската цена! Оваа серија на квалитет поседува сето она што удира во срцето на еден Hi-fi – ентузијаст за автомобили. Топ технологија, поврзана со висока комфорност. Големата алуминиумска конструкција обезбедува добра дисипација на топлината па затоа работи стабилно, дури и кога има екстремно оптоварување. Поседува бас бустер и прилагодување на ниски и високи филтри (LPF 50-250Hz + HPF 80-2KHz). MOSFET напојувањето е термички обезбедено и и отпорно на краток спој. Ако сте во потрага по квалитет со исклучително добра цена во однос на перформансите, тогаш REVELAND се моделите за вас

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка