Записи од мртвиот дом

Записи од мртвиот дом

190,00 ден.   Спореди

„Оковите паднаа. Јас ги кренав... Сакав да ги подржам во рацете, да ги погледнам за последен пат. Чиниш сега се чудев што тие до сега биле на моите нозе.– Па, збогум! Збогум! – зборуваа затворениците ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 190,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Оковите паднаа. Јас ги кренав... Сакав да ги подржам во рацете, да ги погледнам за последен пат. Чиниш сега се чудев што тие до сега биле на моите нозе.– Па, збогум! Збогум! – зборуваа затворениците со испрекинати, груби, но како божем задоволни со нешто гласови...“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка