Замок керамика за аквариум 17 цм

600,00 ден.   Спореди

Palace, 17 cm
Decorative item made of polyresin.
Offers your fish different uses e.g swimming throug the castle or resting in existing holes.
8956 Palace, 17 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 600,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Palace, 17 cm
Decorative item made of polyresin.
Offers your fish different uses e.g swimming throug the castle or resting in existing holes.
8956 Palace, 17 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка