Закачалка за алишта

380,00 ден.   Спореди

Универзална хромирана закачалка за алишта која се монтира на седиштето во автомобилот. W-17.00 cm. L-6.00 cm. H-51.80 cm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 380,00 ден.

пред 6 години

Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзална хромирана закачалка за алишта која се монтира на седиштето во автомобилот. W-17.00 cm. L-6.00 cm. H-51.80 cm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка