ЗАДЕН НОСАЧ

17.110,00 ден.   Спореди

За транспорт на предмети коишто не се соодветни за внатрешноста на возилата, како на пример, отпаден материјал, загадени алатки итн. Едноставно, закачете го држачот во соодветната кука. Внимавајте на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 17.110,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За транспорт на предмети коишто не се соодветни за внатрешноста на возилата, како на пример, отпаден материјал, загадени алатки итн. Едноставно, закачете го држачот во соодветната кука. Внимавајте на дозволената тежина на Вашето возило!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка