Жица за лемење SN 60, 0,5 mm 10 g

59,00 ден.   Спореди

Висококвалитетна жица за лемење, без киселина, на база на колофонија според DIN EN 29454-1


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетна жица за лемење, без киселина, на база на колофонија според DIN EN 29454-1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка