Железен хелат

15.750,00 ден.   Спореди

Состав: 6%Fe Пакување 25 лит


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Балкан Гринхаус http://shop.balkangreenhouse.mk   Детали 15.750,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Состав: 6%Fe Пакување 25 лит

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи