Еsotec-трио соларни светилки

2.773,00 ден.   Спореди

За ефикасно осветлување на грмушки, водотеци или предмети во градината. Емитерот со 3 супер светла LED може да се стави во земјата или може да биде монтиран во ѕидот. Со помош на шраф, осветлувањето м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.773,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За ефикасно осветлување на грмушки, водотеци или предмети во градината. Емитерот со 3 супер светла LED може да се стави во земјата или може да биде монтиран во ѕидот. Со помош на шраф, осветлувањето може оптимално да се прилагоди. Соларниот модул со високи перформанси може да се залепи на ѕид или земја или можат да бидат монтиранин на шипки. Светлата се впуштаат автоматски во самракот и се исклучува во светлина.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка