Е27 ПРИДУШУВАЧ

1.416,00 ден.   Спореди

E27 придушувач на фасонка.Home Easy придушувачоте дизајниран за монтирање E27. За лампи со потенциометар до 100 W.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


E27 придушувач на фасонка.Home Easy придушувачоте дизајниран за монтирање E27. За лампи со потенциометар до 100 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка