Енергетски шампон против опаѓање и нега на тенка и слаба коса - органски кофеин и органски гоџи-бобинки

635,00 ден.   Спореди

Специјално создаден да одговори на потребите на тенката и слаба проретчена коса. Нежно ја чисти и се грижи за косата со ревитализирачко дејство на органскиот кофеин и богатиот со минерали екстракт на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 635,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Специјално создаден да одговори на потребите на тенката и слаба проретчена коса. Нежно ја чисти и се грижи за косата со ревитализирачко дејство на органскиот кофеин и богатиот со минерали екстракт на органски гоџи-бобинки. Екстрактот од органско гинко и органски банбус ѝ даваат мазност (свиленкаст изглед) и поголем волумен. Погоден за секојдневна употреба. Состав: Aqua (Water), Coco Glucoside, Alcohol*, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Inulin, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, PCA Glyceryl Oleate, Sucrose Laurate, Sodium PCA, Lactic Acid, Arginine, Caffeine*, Bambusa Vulgaris Extract, Lycium Barbarum Fruit Extract*, Ginkgo Biloba Leaf Extract, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Phytic Acid, Parfum (Essential Oils), Limonene, Linalool, Citronellol.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка