ЕНДОСКОП VOLTCRAFT BS-25

7.080,00 ден.   Спореди

Флексибилен врат и водоотпорна камера за проверка на цевки, туби и слично, во домовите или во автомобилите.Не е за медицинска употреба! Батериите не се вклучени!


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Флексибилен врат и водоотпорна камера за проверка на цевки, туби и слично, во домовите или во автомобилите.Не е за медицинска употреба! Батериите не се вклучени!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка