ЕНДОСКОП BS-20

7.007,00 ден.   Спореди

Водоотпорна мини камера со LED сијалица која се затемнува
сонда-Ø 10 mm
сонда-должина 920 mm
6 cm голем монитор со 320 x 234 Pixel
AV-Излез
Со BS-20 kамера во боја-eн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.007,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Водоотпорна мини камера со LED сијалица која се затемнува
сонда-Ø 10 mm
сонда-должина 920 mm
6 cm голем монитор со 320 x 234 Pixel
AV-Излез
Со BS-20 kамера во боја-eндоскоп
Сами ќе прегледате без напор тешко достапни места и секаде ќе може да направите слика на состојбата. Флексибилен врат од 92 cm должина е идеален за цевки и канали во домот или автомобил за испитување на оштетувања или корозија. LED-светлото со камера овозможува оптимално осветлување. Ендоскопот е одличен за домашни занаети, хоби и хоби-биолози на пример за набљудување и сликање животински градби, тесни премини или преглед на птичји гнезда.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка